Концерт «Играют твои ровесники» 23.04.17г.

23 сәуір, 2017 ж. «Шалқыма» концерт залында мамандандырылған музыка мектеп – интернаты оқушыларының  «Сенің  әріптестерің ойнайды» атты концерті өтті.   Солистер ретінде  3-11 сынып оқушылары Д. Мұқанова (ұстазы Г. Букина ), А. Шамина(ұстазы С.Жумагалиева), А.Алпысбай (ұстазы Ж.Оспанова ), З. Ақаева(ұстазы О.Токарева), А. Российцев(ұстазы В.Рожков), Е.Нұрболат, Д. Нұрболат, М. Магузова, С. Қайыркенова(ұстазы З.Кузнецова)  Қ. Байжанов  атындағы концерттік  бірлестіктің  симфониялық оркестрінің сүйемелдеуімен өнер көрсетті. Сахнада түрлі музыкалық аспаптар ұсынылды: фортепиано, скрипка, виолончель, флейта, труба. Біздің жас таланттардың  орындауында ұлы композиторлардың шығармалары орындалды. Бұл нағыз «Солистер шеруі» болды

23  апреля  2017 г в концертном  зале  «Шалкыма» состоялся концерт  учащихся специализированной музыкальной  школы – интернат «Играют твои ровесники». В  сопровождении  симфонического  оркестра  Концертного объединения им. К. Байжанова в качестве солистов выступили учащиеся  3-11 классов: Муканова Д.(педагогБукина Г.), Шамина А. (педагогЖумагалиева С.), Алпысбай А. (педагогОспанова Ж.), Акаева З. (педагог Токарева О.), Российцев А. (педагог Рожков В.), НурболатЕ., Нурболат Е., Магузова М., Каиркенова С. (педагог Кузнецова З.). В концерте  были представлены различные инструменты: фортепиано, скрипка, виолончель, флейта, труба. В  исполнении  наших юных дарований прозвучали концерты  выдающихся композиторов классиков. Это был настоящий «Парад солистов»